Darba laiks birojā 9.00-18.00

Mūsu pārstāvi var sazvanīt katru dienu

no 8.00-20.00 Svētku dienās no 11.00-16.00

 

Grozs
(+371) 29106000 (+371) 20204879

Darba laiks birojā 9.30-18.00
Mūsu pārstāvi var sazvanīt katru dienu no 9.00-20.00

Piegādes nosacījumi:

  • Rīgā – 3.00 eur piegāde sākot no 2 stundām līdz 2 darba dienām*

  • Rīgas rajons – 5.00 eur par komplektu piegāde 1 – 2 darba dienu laikā

  • Pārējā Latvijas teritorijā – 2 līdz 4 darba dienu laikā,  8.00eur - 12.00eur par komplektu

Piegādes laiki var mainīties neparedzētu situāciju gadījumos.

*gadījumos, kad riepas jāpasūta no ražotāja, piegādes termiņš var būt no 1 līdz 2 nedēļām 

Maksimālā piegādes cena Latvijas teritorijā ir 12.00EUR par koplektu.

Rīgas teritorijā riepas piegādājam par 3.00 EUR.

Samaksa skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī.
Šis maksājuma veids pieejams visā Latvijas teritorijā. Samaksa par Jūsu izvēlēto preci tiek veikta skaidrā naudā Jums izdevīgā un iepriekš sarunātā vietā. Preces saņemšanas brīdī mūsu tirdzniecības pārstāvis-kurjers Jums izsniegs EKA čeku kopā ar 'Nodokļa rēķinu' , kas būs oficiāls pirkumu apliecinošs dokuments.

Bezskaidras naudas norēķins vai apmaksa ar bankas pārskaitījumu.

Šis apmaksas veids piemērots gan fiziskām, gan arī juridiskām personām.

Šajā gadījumā Jums jāaizpilda visas ailes pircēja anketā bez kļūdām un saīsinājumiem. Pēc tam, kad Jūsu pasūtījums būs veikts interneta veikala www.tyres4u.lv sistēmā, mūsu tirdzniecības konsultants izanalizēs Jūsu pasūtītās preces pieejamību un iespējamos preces saņemšanas veidus (piegāde iespējama visā Baltijas teritorijā).

Izanalizējot iepriekš minēto informāciju, mūsu tirdzniecības konsultants sazināsies ar Jums (pa Jūsu norādīto telefonu vai e-pastu), lai konkretizētu pasūtījuma detaļas. Pēc tam, uz Jūsu norādīto e-pasta adressi tiks izsūtīts 'Priekšapmaksas rēķins' (nepieciešamības gadījumā 'Priekšapmaksas rēķinā' tiks iekļauti preču piegādes izdevumi).


Veicot apmaksu ar pārskaitījumu, maksājumā mēŗķī jānorāda šī 'Priekšapmaksas rēķina' numurs. Preces saņemšana un piegāde iespējama tikai pēc tam, kad 'Priekšapmaksas rēķins' par pasūtītām precēm būs pilnībā apmaksāts un nauda būs ieskaitīta uzņēmuma norēķinu kontā. Preces saņemšanas brīdī Jums tiks izsniegts 'Nodokļa rēķins' un 'Priekšapmaksas rēķins', kas kalpos kā oficiāls Jūsu izvēlētās preces pirkumu apstiprinošs dokuments. Jums būs jāparaksta viens 'Nodokļa rēķins' eksemplārs un jāatdod atpakaļ kurjeram. Šis stingrās uzskaites 'Nodokļa rēķina' eksemplārs tiks nogādāts atpakaļ.